E-F METAL

1992 yılından bu yana sektörde faaliyetlerine devam etmekte olan şirketimiz, uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimleri,uzman teknik kadro ve kalifiye elemanlarıyla sürekli değişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır.

Ef Metal; Ortakent - Yahşi üzerinde 800 m² si kapalı olmak üzere 3700 m² arazi üzerine kurulu tesisinde , teknolojinin her türlü araçlarının kullanıldığı modern üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. Tam otomatik kumlama ve boya tesisi , CNC delme , kesme üniteleri ve hızlı ve kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiş olan Ef Metal , iş dünyasının önde gelen firmalarının güvenini kazanarak çok sayıda tesise başarı ile imza atmıştır.

Kalite , hız ,müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan Ef Metal anahtar teslim sanayi yapıları , fabrika ve depo binaları, iş merkezleri, eğitim ve spor yapıları,soğuk hava depoları garaj yapıları, çatı ve cephe kaplamaları konularında, tasarımdan uygulamaya anahtar teslim hizmet vermektedir

Misyonumuz

Markamızı daha üst seviyelere taşıyabilmek ve saygınlığımızı en iyi şekilde temsil etmek.

Vizyonumuz

Müşteri hizmetleri ve ilişkileri yönetimini ve altyapımızı sürekli geliştirmek.
Sektörümüzle bağlantılı yeniliklere ve gelişmelere açık olmak.
Sektörde kendisini geliştirmek isteyen çalışanların eğitimlerini vermek ve gereken katkıyı sağlamak.

Çevre Politikamız

EF Metal olarak, tüm faaliyetlerimizi çevrenin ve çevre sağlığının korunmasına yönelik tedbirleri alarak uygulamakta ve uygulatmaktadır.